İki fıstık izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 20 Görüntülenme

İki fıstık izle

Oyuncular:

Marlon Wayans, Shawn Wayans, Busy Philipps
Ajan Marcus ve Kevin Copeland, FBI'nın en alt basamağına düşmekten kurtulamazlar. Son baskınları başarısızlıkla sonuçlanır ve bürodaki işleri tehlikeye girer. Brittany ve Tiffany Wilson kardeşlerin kaçırılacağı haberi üzerine, FBI bu büyük davayı rakipleri Vincent Gomez ve Jake Harper'a verir. Marcus ve Kevin ise aşağılanmış bir şekilde Gucci kıyafetli şımarık çocukları karşılamak ve otellerine götürmekle görevlendirilir.

Tiffany'nin köpeği Baby'nin yarattığı trafik kazası sonucunda, kadınların yüzleri şekil değiştirir. Bu durum, mükemmeliyetçi sosyete mensupları için kabul edilemezdir. İki genç kız, yüzlerini göstermeyi reddeder ve Hamptons Magazine'in kapağındaki yerlerini rakipleri Heather ve Megan Vandergeld'a kaptırmaktan korkarlar.

İşsizlikle karşı karşıya kalan Kevin'ın aklına bir fikir gelir. Marcus ve Kevin, kızların yerine geçerek kaçırma planını bozmak ve eski ünlerine kavuşmak için çaba göstereceklerdir. Gerçek Wilson kızlarını lüks bir otelde konaklatan Marcus ve Kevin, yeni kimlikleriyle Hamptons'ın en üst tabakasına karışırlar ve şaşırtıcı numaralar sergilerler.

Hdfilmcehennemi.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  White Chicks

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?