Ölüm Yarışı 2000 (1975) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.2 IMDB Puanı 11 Görüntülenme

Ölüm Yarışı 2000 (1975) izle

Yönetmen:

Oyuncular:

David Carradine, Sylvester Stallone, Simone Griffeth
Amerika Birleşik Devletleri, karizmatik ancak zalim bir başkan tarafından yönetilen, otoriter bir rejime dönüşmüştür. Başkan, halkı eğlendirmek için yaratılan en sevilen etkinlik olan Ölüm Yarışı'nı düzenlemektedir. Bu korkunç yarışta, birbirinden farklı silahlarla donatılmış beş ölümcül takım, yayaları öldürme ve birbirlerini yok etme odaklı bir mücadele içerisindedir.

Uzun yıllardır yenilmez bir şampiyon olan Frankenstein, yarı insan yarı makine bir savaşçıdır. Diğer yarışçılar olan Machine Gun Joe, Nero the Hero, Calamity Jane ve Matilda the Hun ise Frankenstein'ı tahtından indirmek için çaba sarf etmektedirler. Ancak rejime karşı bir hareketin lideri olan Thomasina Paine, yarışı manipüle ederek başkanı devirmek gibi kendi planlarına sahiptir.

Bu film, heyecan dolu bir yarışın ortasında geçerken, aynı zamanda bir direniş hikayesini de anlatmaktadır. Thomasina Paine ve takımı, başkanın zalim yönetimine karşı bir isyanın fitilini ateşlemeye çalışırken, Frankenstein ve diğer yarışçılar da kendi amaçları doğrultusunda mücadele etmektedirler.

Ölüm Yarışı, aksiyon dolu sahneleri ve sürükleyici hikayesiyle izleyicileri ekran başına kilitleyen bir film olarak karşımıza çıkıyor. Bu film, hem gerilim dolu yarış sahneleriyle heyecan verici anlar sunarken, hem de toplumsal eleştirileriyle düşündüren bir yapım olma özelliği taşıyor.

hdfilmcehenn

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Death Race 2000

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?