Hayat Kitabı izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 64 Görüntülenme

Hayat Kitabı izle

Oyuncular:

Diego Luna, Zoe Saldana, Channing Tatum
Meksika'nın geleneksel "Ölülerin Günü" ile Romeo ve Juliet'in benzersiz bir bağlantısı olan bir CGI-Animasyon filmi sizi bekliyor! Bu büyülü hikaye, iki sevgili arasındaki yasak aşkla doludur. Film, Meksika'nın renkli ve canlı kültürünü, ölülerin ruhlarını onurlandıran gelenekleri ve büyülü atmosferini yansıtacak şekilde tasarlanmıştır.

Ana karakterlerimiz, Meksika'nın farklı bölgelerinden gelen iki gençtir. İkisi de ailelerinin ölülerin ruhlarını anmak için düzenlediği büyük bir "Ölülerin Günü" kutlamasında tanışır. Ancak aileleri arasındaki uzun süredir devam eden düşmanlık, aşklarını engellemektedir. Romeo ve Juliet, ailelerinin beklentilerine karşı gelerek gizlice buluşmaya başlarlar.

Film, Meksika'nın renkli ve büyülü "Ölülerin Günü" ritüelleri arasında geçen romantik bir yolculuğu anlatır. Bu kutlamalar sırasında, ölülerin ruhlarına saygı göstermek amacıyla mezarlıklar renkli çiçekler, mumlar ve geleneksel süslerle donatılır. Film, bu büyülü atmosferde geçerken, Romeo ve Juliet'in aşkının büyüklüğünü ve engelleri aşma gücünü vurgular.

İki sevgili, ailelerinin engellemelerine ve zorluklara rağmen birbirlerine olan sevgilerini sürdürürler. Ancak, büyük bir trajedi sonucunda Romeo'nun ölümüyle sonuçlanan bir dizi yanlış anlama yaşanır. Juliet, Romeo'nun öld

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Book of Life

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?